• ایران
  • پنجشنبه ، 3 تیر 1400
news-details

ابتلا به کرونا در چین باز هم کاهش یافت/ سرقت 2000 ماسک در فرانسه

طبق اعلام کمیسیون ملی بهداشت چین، ظرف ۲۴ ساعت گذشته با ابتلای ۱۱۹ نفر به ویروس کرونا و مرگ ۳۸ تن، میزان کل مبتلایان به ۸۰۲۷۰ مبتلا و کشته ها به ۲۹۸۳ نفر افزایش یافته است.

به نقل از فارس، دولت چین در تازه ترین اطلاع رسانی درباره شیوع ویروس کرونا در این کشور از درمان ۴۹۸۵۶ مبتلا به ویروس کرونا خبر داده است.
به نوشته « آناتولی »، کمیسیون ملی بهداشت چین امروز چهارشنبه درباره میزان مبتلایان، درمان شدگان و کشته های ویروس کرونا در این کشور اطلاع ‍رسانی کرده است.
طبق اعلام این نهاد دولتی چین، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۹ مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شده و به این ترتیب کل مبتلایان در چین به رقم ۸۰۲۷۰ نفر افزایش یافته است.
بنا بر اطلاعات کمیسیون ملی بهداشت چین، ظرف یک روز گذشته ۳۸ نفر از مبتلایان جانشان را از دست دادند و به این ترتیب میزان تلفات کرونا به ۲۹۸۳ کشته افزایش یافته است.
کمیسیون مذکور همچنین اعلام کرد، در حال حاضر ۳۶۴۳۲ مبتلا به کرونا در مراکز پزشکی چین در حال درمان هستند و مجموع مبتلایانی که درمان شده و به خانه برگشته اند به ۴۹۸۵۶ نفر رسیده است.
۳۷ تن از کشته های روز سه شنبه در استان «هوبِی» و یک تن دیگر در منطقه خودمختار «مغولستان داخلی» جانشان را از دست دادند. مرکز اصلی شیوع کرونا شهر «ووهان» در استان هوبی بوده است.
از آمریکا هم خبر رسیده که میزان مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور افزایش یافته است.
طبق گزارش سی ان ان ، با ثبت ۴ مورد جدید از ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا شمار کل مبتلایان به ۱۲۸ نفر رسید. تلفات ویروس کرونا در آمریکا به ۹ کشته افزایش یافته که همه آنها از ایالت واشنگتن بوده اند.

  • برچسب ها
اخبار مرتبط

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه