• ایران
  • چهارشنبه ، 30 خرداد 1403

جزئیات مراسم ترحیم والده حاج جواد کلاهدوزان از مدیران ارشد حوزه صنعت + نشانی و تاریخ برگزاری مراسم

مراسم ترحیم والده حاج جواد کلاهدوزان از مدیران ارشد حوزه صنعت امروز سه شنبه در مسجد نور میدان فاطمی برگزار می گردد.

معاون میراث فرهنگی آذربایجان شرقی خبر داد : تخصیص اعتبار برای مرمت حمام دانشوری شبستر

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از تخصیص اعتبار برای مرمت حمام دانشوری از سوی شورای اسلامی شهر شبستر خبر داد.

برخورد خودروی ساندرو با الاغ یک کشته و ۴ مصدوم برجای گذاشت

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: حادثه رانندگی برخورد یک دستگاه خودروی ساندرو با الاغ در محور شبستر- تسوج (سه راهی تیل) یک کشته و چهار مصدوم برجا گذاشت.

رییس اداره حفاظت محیط زیست: مراکز دفن پسماند شبستر ساماندهی می‌شود

رییس اداره حفاظت محیط زیست شبستر از ساماندهی مراکز دفن پسماند این شهرستان، گفت: همه محل‌های دفن پسماند باید بصورت اصولی و فنی انجام گیرد تا به محیط زیست و آب‌های زیر زمینی آسیبی نرسد.

اجرای ۳۱۲میلیارد تومان طرح صنعتی آذربایجان شرقی

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی با اشاره به بخشی از برنامه‌های محوری وزارت صمت در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»، از پیگیری عملیات اجرایی یک‌هزار و ۴۸۲ فقره طرح با سرمایه‌گذاری ۳۱۲ میلیارد تومانی در استان خبر داد.

تهیه نقشه کاداستر برای ۶۵۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی آذربایجان غربی

رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: تاکنون ۶۵۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان در راستای اجرای طرح کاداستر محدوده های مالکیتی کشاورزان نقشه برداری شده و به همراه اطلاعات مالکیتی و توصیفی قطعات اخذ شده است .

تولید هویج در آذربایجان غربی ۲۰ درصد افزایش دارد

سرپرست معاونت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: برداشت هویج از ۶۰ هکتار از مزارع استان آغاز شده است و پیش بینی می شود نسبت به پارسال ۲۰ درصد افزایش داشته باشد.

آخرین وضعیت تالاب‌های آذربایجان شرقی در فصل خشکسالی

دبیر تالاب‌های آذربایجان شرقی آخرین وضعیت تالاب‌های استان در شرایط خشکسالی را تشریح کرد.

عقل طالبان از آنهایی که به سفارت آمریکا حمله کردند بیشتر است!

علی مطهری، نماینده سابق مجلس در توئیتی نوشته است اگر طالبان به آزادی بیان و حقوق زنان پایبند باشند، می‌توان به آنها امیدوار بود. به گزارش پیام شبستر، وی همچنین با اشاره به تسخیر سفارت آمریکا در تهران در ابتدای انقلاب اسلامی، گفته که عقل طالبان از این افراد بیشتر است.