• ایران
  • جمعه ، 26 دی 1399
news-details

ویسی: لیگ را تعطیل کنید تا تکلیفمان را بدانیم/ جان آدم‌ها از فوتبال مهم‌تر است

سرمربی تیم پیکان گفت: اگر قرار است لیگ را تعطیل کنید این کار را انجام دهید تا تکلیف مان را بدانیم.

عبدالله ویسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص انتخاب مدیر عامل جدید باشگاه تیم پیکان اظهار داشت: هیأت مدیره و مدیر کارخانه تصمیم گرفتند که آقای گرشاسبی را به عنوان مدیر عامل معرفی کنند. آقای گرشاسبی هم فردی کاربلد است. آقای شیعی مدیر بسیار لایقی بود. من چند سال در همین پیکان با او کار کردم و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم. من هم با باشگاه قرار داد دارم و موظف هستم با هر کسی که به عنوان مدیرعامل معرفی می‌شود، کار کنم. من برای آقای گرشاسبی هم آرزوی موفقیت می‌کنم. 

وی در خصوص عملکرد تیم پیکان در سه بازی گذشته عنوان کرد: تیم ما از لحاظ فنی و روانی مشکلاتی داشت. در بازی ماشین‌سازی در پنج دقیقه 2 گل به ثمر رساندیم و بازی را به تساوی کشاندیم.در مسجد سلیمان نیز یک امتیاز گرفتیم که کار سختی را انجام دادیم. بازی فولاد هم به نظرم به اشتباه داوری باختیم و امتیاز  از دست دادیم. امیدوارم در هفته‌های آینده امتیازات لازم را کسب کنیم. 

وی افزود: تیم‌هایی که مربی عوض کردند، بعد از هفته‌ها امتیاز گرفتند همین تیم آقای جلالی، افاضلی و دیگر تیم‌ها. باید زمان داشته باشیم تا تفکراتمان را در تیم القا کنیم. هر چند برای ما خیلی دیر است و  منتظر کسب اولین سه امتیازمان هستیم. 

سرمربی تیم پیکان در خصوص تعطیل شدن لیگ به علت شیوع ویروس کرونا، گفت: این تعطیلی‌ها به ما هیچ کمکی نمی‌کند و تازه اذیتمان هم می‌کند. اگر قرار است لیگ را تعطیل کنید درست تعطیل کنید. برای ما چه فرقی می‌کند، ما بازی دوستانه برگزار می‌کنیم. حالا اگر بازی کنیم چه فرقی می‌کند؟ چه با تماشاگر و چه بی‌تماشاگر، به هر حال باید هر چه سریع‌تر تکلیف‌مان را روشن کنند. باید ما را از بلاتکلیفی خارج کنند تا ببینیم تمرین کنیم یا نه، یا اصلاً استراحت کنیم. این بلاتکلیفی بسیار بد است. ما بازی‌های دوستانه آینده‌مان را که با بادران و مسجدسلیمان بود را کنسل کردیم تا ببینیم شرایط برگزاری مسابقات چه می‌شود. جان آدم‌ها از فوتبال خیلی مهمتر است.

  • برچسب ها
اخبار مرتبط

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه