• ایران
  • چهارشنبه ، 30 خرداد 1403
news-details

آمریکا اگر راست می گوید تحریم دارو را بردارد/ صداوسیما برای مردم برنامه های شاد و مفرح داشته باشد کنایه روحانی به کاسبان کرونا/برخی پشت ماسک دلسوزی دروغ پراکنی می کنند

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه برخی کاسبان کرونا برای سودجویی، ماسک را احتکار و پنهان و برخی دیگر با پنهان شدن پشت ماسک دلسوزی، جامعه را با دروغ پراکنی های خود، نگران و ملتهب می کنند، اطمینان داد که به پشتوانه کادر درمانی متخصص و پرستاران کشور و اراده و همکاری مردم، با حداقل تلفات و در کوتاه ترین زمان ممکن از این بحران عبور خواهیم کرد.

 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت گفت: دولت به عنوان نگهبان سلامت مردم و کسب و کار و تأمین معیشت مردم ، به وظیفه اش عمل می کند.
متن کامل سخنان روحانی در جلسه هیات دولت به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ایام پربرکت میلاد حضرت جواد الائمه(ع) و همچنین میلاد مولای ما امیر المؤمنین(ع) را به همه تبریک و تهنیت عرض می کنیم و در آغاز می خواهم از مجلس شورای اسلامی و از رئیس مجلس که با تدبیری که برای بودجه سال ۹۹ به خرج دادند و پیشنهادی را خدمت مقام معظم رهبری فرستادند و ایشان تأیید کردند، از مجلس و رئیس مجلس و بویژه از مقام معظم رهبری تشکر کنم که این بن بست را شکستند و این مسأله را حل کردند که بتوانیم برای سال آینده از آغاز سال طبق چارچوب قانون بودجه اقدامات مالی خودمان را انجام دهیم.
همچنین ایشان اجازه فرمودند که موضوع وزارت جهاد کشاورزی هم به بعد از مسأله مربوط به حفاظت هایی که لازم است در مسأله کرونا انجام گیرد، محول شود. بنابراین برادر عزیزمان آقای مهندس کشاورز که امروز سرپرستی این وزارتخانه را به عهده دارند همچنان این مسئولیت را برعهده خواهند داشت.
از همه ملت بزرگ ایران تقدیر و تشکر می کنم در این شرایط ویژه و خاصی که قرار گرفتیم برای حفظ آرامش، امید و اینکه اراده ملی ما بر این است که بتوانیم با متانت و بردباری و با همکاری از این معضل به خوبی عبور کنیم.

  • برچسب ها
اخبار مرتبط

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه