• ایران
  • پنجشنبه ، 31 خرداد 1403
news-details

رمز موفقیت دولت رئیسی پاکسازی دلالان فاسد از تمام بخش های دولتی و خصوصی است

نماینده مردم شبستر در مجلس با بیان اینکه دولت باید تمام قدرت خود را برای حل مشکلات اقتصادی به کار گیرد رمز موفقیت رئیس جمهور را در پاکسازی تمام بخش های دولتی و خصوصی از وجود دلالان فاسد دانست.

به گزارش شبستر، جعفر راستی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۴ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: از رئیس جمهور می خواهیم تمام قدرت دولت را برحل مسائل اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم متمرکز کند.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از دولت انتظار داریم اتمام پروژه های نیمه تمام را در دستورکار قرار دهد چرا که این موضوع مهم ترین درخواست کنونی مردم از نمایندگان مجلس است بنابراین لازم است رئیس جمهور و وزرا رفع این معضل را پیگیری کنند.

وی تصریح کرد: از رئیس جمهور درخواست می کنیم ضمن تمرکز بر حل مشکلات مردم از نفوذی ها غفلت نکند که متاسفانه در تمام لایه های حکومت نفوذ کرده اند تا نکند با تغییر رنگ چهره در این بخش ها باقی بمانند و مشکلات گذشته را تکرار کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: رمز موفقیت دولت آقای رئیسی پاکسازی دلالان و واسطه های فاسد از تمام بخش های دولتی و خصوصی است که تحقق این امر اقدامی انقلابی می طلبد.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی یاداور شد: از عملکرد آقای عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جهت تحقق این اقدام انقلابی تشکر می کنیم و انتظار داریم سایر وزرا نیز به این امر مبادرت ورزند.

انتهای پیام/            

اخبار مرتبط

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه